Wyniki

Tabela dzięki uprzejmości:

90minut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
NazwaM.Pkt.Z.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiZ.R.P.BramkiM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1. GKS Wikielec3074235287-34132054-13103233-21
2. Znicz Biała Piska3062195682-37114052-1481630-23262005-0
3. Unia Susz3062195665-35103228-1292437-23200020-5
4. Rominta Gołdap30491611366-3390637-1571729-18
5. Zatoka Braniewo30481461059-5173535-3173524-20
6. Tęcza Biskupiec30471451162-5174431-2371731-28
7. Granica Kętrzyn30451431357-4992433-1451924-35
8. Mrągowia Mrągowo30441351248-4483424-1652824-28241104-1
9. Mamry Giżycko30441351261-4972640-2863621-21210111-4
10. MKS Korsze30421261249-5162726-2664523-25
11. Orlęta Reszel30401241450-5972622-2152828-38
12. Błękitni Orneta30351051545-5472626-2433919-30
13. Stomil II Olsztyn30331031743-6970825-2733918-42
14. GSZS Rybno3029781545-7245626-3133919-41
15. Omulew Wielbark3020481832-8243822-36051010-46
16. Warmiak Łukta308222621-102111313-4711138-55
Warmiak Łukta wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 GKS Wikielec    2-0 2-1 3-2 6-1 5-1 2-2 2-0 1-1 6-0 5-2 4-3 3-0* 6-0 4-0 3-0* 
 2 Znicz Biała Piska4-1     3-0 1-0 3-0 2-2 7-0 4-1 2-0 3-1 2-2 2-0 3-3 8-2 2-2 6-0 
 3 Unia Susz2-1 0-2     1-0 0-0 2-0 3-1 0-0 1-3 2-0 4-1 2-1 3-1 1-1 3-1 4-0 
 4 Rominta Gołdap0-1 4-0 1-2     1-3 1-0 1-2 3-0 2-0 1-2 3-4 4-1 6-0 1-0 2-0 7-0 
 5 Zatoka Braniewo2-3 0-2 0-5 2-1     2-5 1-0 5-2 1-1 1-3 0-0 2-0 6-2 4-2 4-0 5-5 
 6 Tęcza Biskupiec1-1 3-3 1-2 1-0 3-2     2-0 6-5 3-2 0-3 0-2 1-1 0-1 1-1 6-0 3-0* 
 7 Granica Kętrzyn1-2 1-0 0-2 2-1 4-0 1-0     1-2 0-1 1-1 4-1 2-0 1-1 3-2 6-1 6-0 
 8 Mrągowia Mrągowo0-3 1-3 2-1 1-1 2-0 2-0 0-3     3-0 0-0 3-0 4-2 3-0 2-1 0-0 1-2 
 9 Mamry Giżycko2-3 5-2 2-3 2-4 0-0 0-5 3-2 1-1     0-2 3-2 3-1 10-0 1-2 5-1 3-0* 
 10 MKS Korsze2-2 1-4 2-1 0-1 1-4 3-2 3-0 0-2 1-2     1-4 1-2 2-1 5-0 1-1 3-0* 
 11 Orlęta Reszel2-2 0-1 1-3 3-2 0-0 0-1 5-1 1-0 0-3 0-4     1-2 1-0 2-1 3-1 3-0* 
 12 Błękitni Orneta2-3 1-0 1-2 1-3 0-3 4-1 0-5 2-1 2-2 3-1 2-0     0-1 5-1 1-1 2-0 
 13 Stomil II Olsztyn0-2 0-5 2-6 0-3 0-2 0-2 1-2 2-1 3-0 3-0 5-2 2-1     0-1 4-0 3-0* 
 14 GSZS Rybno0-2 4-3 3-3 0-5 0-1 3-5 4-1 1-4 0-2 2-2 4-0 0-0 1-1     1-1 3-1 
 15 Omulew Wielbark1-4 0-3 0-3 1-3 0-5 2-4 3-2 0-2 2-1 2-2 1-3 2-2 3-0 2-2     3-0* 
 16 Warmiak Łukta2-3 1-2 3-3 0-3* 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 0-3 1-2 1-5 0-3* 0-7 0-3* 4-1     
REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Orlęta Reszel 0-3 Mamry Giżycko 13 sierpnia, 17:00
GSZS Rybno 4-1 Granica Kętrzyn 13 sierpnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 3-0 MKS Korsze 14 sierpnia, 15:00
w Jezioranach
Błękitni Orneta 1-3 Rominta Gołdap 13 sierpnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-1 GKS Wikielec 13 sierpnia, 16:00
Zatoka Braniewo 0-2 Znicz Biała Piska 13 sierpnia, 16:00
Warmiak Łukta 3-3 Unia Susz 13 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 0-2 Mrągowia Mrągowo 14 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Mamry Giżycko 1-1 Mrągowia Mrągowo 20 sierpnia, 11:00
Unia Susz 3-1 Omulew Wielbark 20 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 6-0 Warmiak Łukta 20 sierpnia, 17:00
GKS Wikielec 6-1 Zatoka Braniewo 19 sierpnia, 19:00
Rominta Gołdap 1-0 Tęcza Biskupiec 19 sierpnia, 18:00
MKS Korsze 1-2 Błękitni Orneta 20 sierpnia, 13:30
Granica Kętrzyn 1-1 Stomil II Olsztyn 20 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 2-1 GSZS Rybno 20 sierpnia, 14:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 3 - 24 sierpnia

GSZS Rybno 0-2 Mamry Giżycko 24 sierpnia, 17:00
Stomil II Olsztyn 5-2 Orlęta Reszel 24 sierpnia, 17:00
w Dobrym Mieście
Błękitni Orneta 0-5 Granica Kętrzyn 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Biskupiec 0-3 MKS Korsze 24 sierpnia, 17:00
Zatoka Braniewo 2-1 Rominta Gołdap 24 sierpnia, 17:00
Warmiak Łukta 2-3 GKS Wikielec 24 sierpnia, 17:00
Omulew Wielbark 0-3 Znicz Biała Piska 24 sierpnia, 17:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 Unia Susz 24 sierpnia, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Mamry Giżycko 2-3 Unia Susz 27 sierpnia, 16:00
Znicz Biała Piska 4-1 Mrągowia Mrągowo 27 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec 4-0 Omulew Wielbark 27 sierpnia, 17:00
Rominta Gołdap 7-0 Warmiak Łukta 27 sierpnia, 16:00
MKS Korsze 1-4 Zatoka Braniewo 27 sierpnia, 17:00
Granica Kętrzyn 1-0 Tęcza Biskupiec 27 sierpnia, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 1-2 Błękitni Orneta 27 sierpnia, 16:00
GSZS Rybno 1-1 Stomil II Olsztyn 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Stomil II Olsztyn 3-0 Mamry Giżycko 4 września, 15:30
w Jezioranach
Błękitni Orneta 5-1 GSZS Rybno 3 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 0-2 Orlęta Reszel 3 września, 16:00
Zatoka Braniewo 1-0 Granica Kętrzyn 3 września, 16:00
Warmiak Łukta 1-2 MKS Korsze 3 września, 16:00
Omulew Wielbark 1-3 Rominta Gołdap 4 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-3 GKS Wikielec 3 września, 16:00
Unia Susz 0-2 Znicz Biała Piska 4 września, 14:00

Kolejka 6 - 7 września

Mamry Giżycko 5-2 Znicz Biała Piska 7 września, 17:00
GKS Wikielec 2-1 Unia Susz 7 września, 18:00
Rominta Gołdap 3-0 Mrągowia Mrągowo 7 września, 17:00
MKS Korsze 1-1 Omulew Wielbark 7 września, 17:00
Granica Kętrzyn 6-0 Warmiak Łukta 7 września, 17:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 0-0 Zatoka Braniewo 7 września, 17:00
GSZS Rybno 3-5 Tęcza Biskupiec 7 września, 17:00
Stomil II Olsztyn 2-1 Błękitni Orneta 7 września, 17:00
w Ornecie; Stomil II gospodarzem

Kolejka 7 - 10-11 września

Błękitni Orneta 2-2 Mamry Giżycko 10 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 0-1 Stomil II Olsztyn 10 września, 14:00
Zatoka Braniewo 4-2 GSZS Rybno 10 września, 16:00
Warmiak Łukta 1-5 Orlęta Reszel 10 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-2 Granica Kętrzyn 11 września, 16:00
Mrągowia Mrągowo 0-0 MKS Korsze 10 września, 16:00
Unia Susz 1-0 Rominta Gołdap 10 września, 15:00
Znicz Biała Piska 4-1 GKS Wikielec 10 września, 16:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Mamry Giżycko 2-3 GKS Wikielec 17 września, 16:00
Rominta Gołdap 4-0 Znicz Biała Piska 17 września, 16:00
MKS Korsze 2-1 Unia Susz 17 września, 16:00
Granica Kętrzyn 1-2 Mrągowia Mrągowo 17 września, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 3-1 Omulew Wielbark 18 września, 16:00
GSZS Rybno 3-1 Warmiak Łukta 17 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-2 Zatoka Braniewo 18 września, 14:30
w Jezioranach
Błękitni Orneta 4-1 Tęcza Biskupiec 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 21 września

Tęcza Biskupiec 3-2 Mamry Giżycko 21 września, 16:30
Zatoka Braniewo 2-0 Błękitni Orneta 21 września, 16:30
Warmiak Łukta 0-7 Stomil II Olsztyn 21 września, 16:30
Omulew Wielbark 2-2 GSZS Rybno 21 września, 17:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Orlęta Reszel 21 września, 16:30
Unia Susz 3-1 Granica Kętrzyn 21 września, 16:30
Znicz Biała Piska 3-1 MKS Korsze 21 września, 16:30
GKS Wikielec 3-2 Rominta Gołdap 21 września, 16:30

Kolejka 10 - 24-25 września

Mamry Giżycko 2-4 Rominta Gołdap 24 września, 16:00
MKS Korsze 2-2 GKS Wikielec 24 września, 16:00
Granica Kętrzyn 1-0 Znicz Biała Piska 24 września, 16:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 1-3 Unia Susz 24 września, 16:00
GSZS Rybno 1-4 Mrągowia Mrągowo 24 września, 16:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Omulew Wielbark 25 września, 14:00
w Jezioranach
Błękitni Orneta 2-0 Warmiak Łukta 24 września, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-2 Zatoka Braniewo 24 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Zatoka Braniewo 1-1 Mamry Giżycko 1 października, 16:00
Warmiak Łukta 1-3 Tęcza Biskupiec 1 października, 16:00
Omulew Wielbark 2-2 Błękitni Orneta 2 października, 16:00
Mrągowia Mrągowo 3-0 Stomil II Olsztyn 1 października, 11:00
Unia Susz 1-1 GSZS Rybno 1 października, 16:00
Znicz Biała Piska 2-2 Orlęta Reszel 1 października, 16:00
GKS Wikielec 2-2 Granica Kętrzyn 1 października, 18:00
Rominta Gołdap 1-2 MKS Korsze 2 października, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Mamry Giżycko 0-2 MKS Korsze 8 października, 15:30
Granica Kętrzyn 2-1 Rominta Gołdap 8 października, 13:00
na boisku przy ul. Kazimierza Wielkiego
Orlęta Reszel 2-2 GKS Wikielec 8 października, 13:00
GSZS Rybno 4-3 Znicz Biała Piska 8 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 2-6 Unia Susz 9 października, 14:00
w Jezioranach
Błękitni Orneta 2-1 Mrągowia Mrągowo 8 października, 16:00
Tęcza Biskupiec 6-0 Omulew Wielbark 8 października, 16:00
Zatoka Braniewo 5-5 Warmiak Łukta 8 października, 15:30

Kolejka 13 - 15-16 października

Warmiak Łukta 0-3 Mamry Giżycko 15 października, 15:30
Omulew Wielbark 0-5 Zatoka Braniewo 16 października, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-0 Tęcza Biskupiec 15 października, 15:30
Unia Susz 2-1 Błękitni Orneta 15 października, 15:30
Znicz Biała Piska 3-3 Stomil II Olsztyn 15 października, 15:30
GKS Wikielec 6-0 GSZS Rybno 14 października, 18:00
Rominta Gołdap 3-4 Orlęta Reszel 15 października, 14:00
MKS Korsze 3-0 Granica Kętrzyn 15 października, 15:30

Kolejka 14 - 22-23 października

Mamry Giżycko 3-2 Granica Kętrzyn 22 października, 15:00
Orlęta Reszel 0-4 MKS Korsze 22 października, 15:00
GSZS Rybno 0-5 Rominta Gołdap 22 października, 15:00
Stomil II Olsztyn 0-2 GKS Wikielec 23 października, 13:00
w Jezioranach
Błękitni Orneta 1-0 Znicz Biała Piska 22 października, 15:00
Tęcza Biskupiec 1-2 Unia Susz 22 października, 15:00
Zatoka Braniewo 5-2 Mrągowia Mrągowo 22 października, 15:00
Warmiak Łukta 4-1 Omulew Wielbark 22 października, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Omulew Wielbark 2-1 Mamry Giżycko 30 października, 14:00
Mrągowia Mrągowo 1-2 Warmiak Łukta 29 października, 15:00
Unia Susz 0-0 Zatoka Braniewo 29 października, 15:00
Znicz Biała Piska 2-2 Tęcza Biskupiec 29 października, 15:00
GKS Wikielec 4-3 Błękitni Orneta 28 października, 19:00
Rominta Gołdap 6-0 Stomil II Olsztyn 29 października, 15:00
MKS Korsze 5-0 GSZS Rybno 29 października, 15:00
Granica Kętrzyn 4-1 Orlęta Reszel 29 października, 15:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Mamry Giżycko 3-2 Orlęta Reszel 5 listopada, 13:30
Granica Kętrzyn 3-2 GSZS Rybno 5 listopada, 13:30
MKS Korsze 2-1 Stomil II Olsztyn 5 listopada, 13:30
Rominta Gołdap 4-1 Błękitni Orneta 6 listopada, 13:00
GKS Wikielec 5-1 Tęcza Biskupiec 5 listopada, 17:00
Znicz Biała Piska 3-0 Zatoka Braniewo 5 listopada, 13:30
Unia Susz 4-0 Warmiak Łukta 5 listopada, 13:30
Mrągowia Mrągowo 0-0 Omulew Wielbark 5 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 11 listopada

Mrągowia Mrągowo 3-0 Mamry Giżycko 10 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (18 marca, 15:30) odwołany na prośbę gospodarzy / w trzecim terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Omulew Wielbark 0-3 Unia Susz 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Warmiak Łukta 1-2 Znicz Biała Piska 11 listopada, 13:30
Zatoka Braniewo 2-3 GKS Wikielec 11 listopada, 13:00
Tęcza Biskupiec 1-0 Rominta Gołdap 18 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błękitni Orneta 3-1 MKS Korsze 11 listopada, 13:30
Stomil II Olsztyn 1-2 Granica Kętrzyn 11 listopada, 13:00
w Dobrym Mieście
GSZS Rybno 4-0 Orlęta Reszel 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 25-26 marca

Mamry Giżycko 1-2 GSZS Rybno 26 marca, 14:00
w Węgorzewie
Orlęta Reszel 1-0 Stomil II Olsztyn 25 marca, 15:30
Granica Kętrzyn 2-0 Błękitni Orneta 25 marca, 15:30
MKS Korsze 3-2 Tęcza Biskupiec 25 marca, 15:30
Rominta Gołdap 1-3 Zatoka Braniewo 25 marca, 15:30
GKS Wikielec 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
Znicz Biała Piska 2-2 Omulew Wielbark 25 marca, 15:30
Unia Susz 0-0 Mrągowia Mrągowo 26 marca, 14:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Unia Susz 1-3 Mamry Giżycko 1 kwietnia, 16:00
Mrągowia Mrągowo 1-3 Znicz Biała Piska 1 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-4 GKS Wikielec 2 kwietnia, 15:00
Warmiak Łukta 0-3 Rominta Gołdap
(wo)
Zatoka Braniewo 1-3 MKS Korsze 1 kwietnia, 15:00
Tęcza Biskupiec 2-0 Granica Kętrzyn 1 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 2-0 Orlęta Reszel 1 kwietnia, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-1 GSZS Rybno 2 kwietnia, 13:10
w Łukcie / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 10-minutowym z powodu braku szatni dla gości

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Mamry Giżycko 10-0 Stomil II Olsztyn 9 kwietnia, 14:00
w Węgorzewie
GSZS Rybno 0-0 Błękitni Orneta 8 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 0-1 Tęcza Biskupiec 8 kwietnia, 16:00
Granica Kętrzyn 4-0 Zatoka Braniewo 3 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 16:00) odwołany
MKS Korsze 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
Rominta Gołdap 2-0 Omulew Wielbark 8 kwietnia, 16:00
GKS Wikielec 2-0 Mrągowia Mrągowo 8 kwietnia, 17:00
Znicz Biała Piska 3-0 Unia Susz 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 15 kwietnia

Znicz Biała Piska 2-0 Mamry Giżycko 15 kwietnia, 14:00
Unia Susz 2-1 GKS Wikielec 14 kwietnia, 17:15
Mrągowia Mrągowo 1-1 Rominta Gołdap 15 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 2-2 MKS Korsze 15 kwietnia, 16:00
Warmiak Łukta 0-3 Granica Kętrzyn
(wo)
Zatoka Braniewo 0-0 Orlęta Reszel 15 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-1 GSZS Rybno 15 kwietnia, 16:00
Błękitni Orneta 0-1 Stomil II Olsztyn 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Mamry Giżycko 3-1 Błękitni Orneta 23 kwietnia, 14:00
w Węgorzewie
Stomil II Olsztyn 0-2 Tęcza Biskupiec 23 kwietnia, 13:00
w Jezioranach
GSZS Rybno 0-1 Zatoka Braniewo 22 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
Granica Kętrzyn 6-1 Omulew Wielbark 22 kwietnia, 16:00
MKS Korsze 0-2 Mrągowia Mrągowo 22 kwietnia, 16:00
Rominta Gołdap 1-2 Unia Susz 22 kwietnia, 15:00
GKS Wikielec 2-0 Znicz Biała Piska 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

GKS Wikielec 1-1 Mamry Giżycko 28 kwietnia, 18:00
Znicz Biała Piska 1-0 Rominta Gołdap 29 kwietnia, 17:00
Unia Susz 2-0 MKS Korsze 30 kwietnia, 15:00
Mrągowia Mrągowo 0-3 Granica Kętrzyn 29 kwietnia, 16:00
Omulew Wielbark 1-3 Orlęta Reszel 30 kwietnia, 16:00
Warmiak Łukta 0-3 GSZS Rybno
(wo)
Zatoka Braniewo 6-2 Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 16:00
Tęcza Biskupiec 1-1 Błękitni Orneta 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Mamry Giżycko 0-5 Tęcza Biskupiec 7 maja, 14:00
w Węgorzewie
Błękitni Orneta 0-3 Zatoka Braniewo 6 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
GSZS Rybno 1-1 Omulew Wielbark 6 maja, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Mrągowia Mrągowo 6 maja, 16:00
Granica Kętrzyn 0-2 Unia Susz 6 maja, 16:00
MKS Korsze 1-4 Znicz Biała Piska 6 maja, 17:00
Rominta Gołdap 0-1 GKS Wikielec 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Rominta Gołdap 2-0 Mamry Giżycko 13 maja, 16:00
GKS Wikielec 6-0 MKS Korsze 12 maja, 18:00
Znicz Biała Piska 7-0 Granica Kętrzyn 14 maja, 16:30
Unia Susz 4-1 Orlęta Reszel 13 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 2-1 GSZS Rybno 13 maja, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Stomil II Olsztyn 13 maja, 17:00
Warmiak Łukta 0-3 Błękitni Orneta
(wo)
Zatoka Braniewo 2-5 Tęcza Biskupiec 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Mamry Giżycko 0-0 Zatoka Braniewo 20 maja, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
Błękitni Orneta 1-1 Omulew Wielbark 20 maja, 16:00
Stomil II Olsztyn 2-1 Mrągowia Mrągowo 21 maja, 14:00
w Jezioranach
GSZS Rybno 3-3 Unia Susz 20 maja, 16:00
Orlęta Reszel 0-1 Znicz Biała Piska 20 maja, 16:00
Granica Kętrzyn 1-2 GKS Wikielec 20 maja, 16:00
MKS Korsze 0-1 Rominta Gołdap 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

MKS Korsze 1-2 Mamry Giżycko 27 maja, 17:00
Rominta Gołdap 1-2 Granica Kętrzyn 27 maja, 18:30
GKS Wikielec 5-2 Orlęta Reszel 28 maja, 15:00
Znicz Biała Piska 8-2 GSZS Rybno 28 maja, 17:00
Unia Susz 3-1 Stomil II Olsztyn 27 maja, 16:00
Mrągowia Mrągowo 4-2 Błękitni Orneta 27 maja, 16:00
Omulew Wielbark 2-4 Tęcza Biskupiec 27 maja, 16:00
Warmiak Łukta 0-3 Zatoka Braniewo
(wo)

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Mamry Giżycko 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
Zatoka Braniewo 4-0 Omulew Wielbark 3 czerwca, 16:00
Tęcza Biskupiec 6-5 Mrągowia Mrągowo 3 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 1-2 Unia Susz 3 czerwca, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-5 Znicz Biała Piska 4 czerwca, 15:00
w Jezioranach
GSZS Rybno 0-2 GKS Wikielec 2 czerwca, 18:00
Orlęta Reszel 3-2 Rominta Gołdap 4 czerwca, 14:00
Granica Kętrzyn 1-1 MKS Korsze 2 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Granica Kętrzyn 0-1 Mamry Giżycko 10 czerwca, 15:00
MKS Korsze 1-4 Orlęta Reszel 9 czerwca, 17:00
Rominta Gołdap 1-0 GSZS Rybno 9 czerwca, 18:30
GKS Wikielec 3-0 Stomil II Olsztyn 10 czerwca, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Znicz Biała Piska 2-0 Błękitni Orneta 10 czerwca, 13:00
Unia Susz 2-0 Tęcza Biskupiec 10 czerwca, 15:00
Mrągowia Mrągowo 2-0 Zatoka Braniewo 10 czerwca, 15:00
Omulew Wielbark 3-0 Warmiak Łukta
(wo)
REKLAMA

Kolejka 30 - 17-18 czerwca

Mamry Giżycko 5-1 Omulew Wielbark 15 czerwca, 16:00
Warmiak Łukta 0-3 Mrągowia Mrągowo
(wo)
Zatoka Braniewo 0-5 Unia Susz 17 czerwca, 16:00
Tęcza Biskupiec 3-3 Znicz Biała Piska 14 czerwca, 17:00
Błękitni Orneta 2-3 GKS Wikielec 17 czerwca, 16:00
Stomil II Olsztyn 0-3 Rominta Gołdap 14 czerwca, 17:40
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 16:00) odwołany / w drugim terminie w Jezioranach mecz zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
GSZS Rybno 2-2 MKS Korsze 17 czerwca, 16:00
Orlęta Reszel 5-1 Granica Kętrzyn 17 czerwca, 16:00
Sponsor główny
Sponsorzy
  • WPZ Lemany
  • AGSport
  • AGRO ARTIM
Facebook